Із вівторка, 6 жовтня, у Львові розпочали курсувати ще 10 нових тролейбусів "Електрон". Підсилили ними чотири маршрути.

Про це у коментарі кореспондентці 032.ua розповів директор "Львівелектротрансу" Андрій Свищо. Нові тролейбуси виїхали на маршрути №22, 33, 25, 29.

За його словами, 40 нових тролейбусів отримали раніше. Розпочалася поставка "Електронів" у грудні 2019 року. У зв'язку із карантином, виробник звернувся, що не може своєчасно доставити імпортні комплектуючі, тому було відтермінування. Наразі вже всі 50 нових одиниць транспорту курсують по Львову. 

Зазначимо, у нових "Електронах" є камери відеонагляду, встановлені вдосконалені системи GPS відстежування, зарядні USB пристрої, роутери Wi-Fi. Також салони обладнані кондиціонерами, мають нові сидіння. Кузови тролейбусів — з низьколегованої нержавіючої сталі з додатковим антикорозійним покриттям і облицьовані алюмокомпозитними панелями. 

Нагадаємо, у Львівській області планують запровадити соціальні картки та електронний квиток у громадському транспорті. Впроваджувати ці пов’язані між собою проєкти будуть поетапно. Перший проєкт - облік пільговиків та запуск соціальної картки. Кореспондентка 032.ua дізналася про це детально.